Téměř stovka dětí nás přivítala na dnešních závodech v Táboře a bylo to skvělé! Dorazila i paní místostarostka, která závody slavnostně odstartovala. Obavy z deště se naštěstí nenaplnily a počasí nám přálo, bylo opravdu nádherně. Děti závodily s velkým nasazením, ale hlavně s radostí, která byla vidět na každém kroku. Moc děkujeme všem, kteří dorazili a za úžasnou atmosféru. Nechybělo ani slavnostní vyhlašování, předávání diplomů a tombola o poukazy na sportovní vybavení. Setkali jsme se také se spoustou dětí z dětských domovů, které nás poctily svou návštěvou, moc děkujeme, byla radost vás všechny vidět Velké díky patří i všem, kteří se na organizaci podíleli a pomáhali Dana, Olga, Tomáš, Vítek, Štěpán, Danča, Eva.

Moc díky díky a zítra se na Vás těšíme v Náchodě kam budeme přes noc přejíždět a jen info, závody budou i za dešťového počasí a pokud bude silnější déšť budou pouze běžecké závody. Tomáš a jeho Hromová parta.



Moc dekujeme Městu Tábor a Atletika Tábor
Odkaz fotogalerie:
https://www.facebook.com/photo?fbid=10231637294411174&set=pcb.10231637340532327