Včera jsme úspěšně zvládli charitativní akci HarfaRide, která již několik let podporuje sportovní aktivity v rámci projektů, které realizuji. HarfaRide, tak jako předešlé roky, podpořila Cestu k Baltu a také to vše kolem mě. HarfaRide znamená, kdy část pelotonu jede do Drážďan na kolech a další část i zpět. Vyjeli na trasu dlouho 180 a 360 kilometrů a vlastně symbolicky odstartovali výzvu samotných dětských domovů, ale hlavně ji podpořili. Výtěžek ze startovného jde právě na podporu Cesty k Baltu a toho, co dělám. HarfaRide je pod taktovkou Harfa Sportu a nadšenců do cyklistiky. V neděli v 6 ráno jsme se potkali v Harfa Sportu abychom v 7 hodin sedli do sedel a já za volant, jako doprovod a hlavní občerstvovač. Všichni hrdinové, kteří v neděli vyjeli: Ondra, Honza, Honza, Karel a Honza jeli trasu 360 km a trasu 180 km: David, Aleš, Gábina, Patrik, Artem, Jaromír, Filip, David, Jakub, Ondra, Honza a Míra. Je to vždy krásná akce a s úžasnou atmosférou, kdy se navzájem celý peloton podporuje a pak ty nejodvážnější, kteří jedou tu nejdelší trať. Právě oni dokázali do Prahy dojet těsně před 10. hodinou, a hlavně to nádherně vyšlo, že je bouřky nezastihly. Mohlo by se zdát, že se po sobotních závodech u Mácháče, budu válet, ale ba právě naopak. V sobotu, jak se vše zabalilo, jel jsem rychle domů, abych vše připravil na tuto úžasnou akci. Vyndat vše z vleku, zajistit dostatek jídla a vody a vstávat ve 4 hodiny ráno, abych byl v 6 hodin na značkách. Za volantem jsem v neděli strávil téměř 17 hodin. Ráno, jsem pak na benzince potkal úžasného parťáka, Dukláka, ze sedla a z dob, kdy jsme byli sakra rychlí. Každý jedeme jiným směrem a na jinou akci. Jan Dostál, rád jsem tě viděl. Moc moc díky za tuhle úžasnou akci, moc díky Honzovi a Monče, kteří v tom skrytu vše pomáhali připravovat a realizovat. Díky, díky, díky.




Odkaz fotogalerie:
https://www.facebook.com/photo/?fbid=10231928302326190&set=pcb.10231928355047508