Už devět let jezdíme pomáhat závodu Májový běh na Slapech. Je to krásný a náročný závod s rodinnou atmosférou a moc rád se sem každý rok vracím. Závod založil Vítězslav Plavec a společně s celou rodinou ho připravuje už od pátku. Víťa se také rozhodl, že startovné chce věnovat jedné ze sbírek skrze Blíž Domovu, kde podporujete přímo dané domovy v jejich potřebách. Moc díky a za rok se budeme těšit. Na start jsme se dnes postavili všichni. Pája s Terezkou a já si pak dal hlavní závod na 8km hezky v kopcích.

Odkaz fotogalerie:

https://www.facebook.com/photo/?fbid=10231745016304154&set=pcb.10231745030584511