Do třetice všeho dobrého i s počasím, které se tentokrát obešlo bez deště. Dnes jsme rozbalili naši Slavata Triatlon Tour v Karviné a po celý den panovala velmi přátelská a pohodová atmosféra. Dorazil rekordní počet dětí z dětských domovů, což nám udělalo obrovskou radost. Nechyběly úsměvy, sportovní nasazení ani statečné souboje o stupně vítězů. Rozdali jsme ceny, diplomy i tombolu a užili si další krásný závodní den. Mezi závodníky byli opět i děti, které potřebují speciální péči. Velké díky patří tetám, strejdům i rodičům, že děti podporujete ve sportu a ve společném trávení času. Tímto jsme uzavřeli poslední závod Slavata Triatlon Tour v tomto týdnu. Další zastávka nás čeká už v úterý 19. 5. v Mostě.
Velké poděkování patří městu Karviná za poskytnutí prostor a podporu celé akce.
Také moc moc díky Dětskému domovu Srdce za velkou pomoc.




A samozřejmě děkujeme i našemu pomocnému týmu – Sandře, Mariánovi a Simoně.
A všem ostatním, že jste dorazili. Opět se nám podařilo propojit děti z veřejnosti s dětmi z dětských domovů a společně jsme si užili krásné, smysluplné a radostné odpoledne.
Odkaz fotogalerie:
https://www.facebook.com/photo/?fbid=10231726325836904&set=pcb.10231726355197638