Tak Plzeň opět nezklamala a závody byly ve velkém stylu! Dorazilo přes 130 dětí, slunce hřálo jak o život, ale naštěstí to nikoho neodradilo a dorazilo spousta závodních nadšenců.
Opět se fandilo, závodilo a vyhlašovali jsme nejlepší závodníky z každé kategorie. Dorazilo spousta dětí z dětských domovů i z řad veřejnosti a atmosféra byla po celý den úžasná.
Závody nám odstartoval první kategorii Pavel Šrámek a samozřejmě nechyběl ani Přemysl Švarc, který nám jako vždy pomáhal po celou dobu.


Velké díky patří také partě z DAS – Matějovi, Mirkovi, Martinovi, Elišce a Janičce.
Diplomy, medaile i dárečky, které pro děti připravilo město Plzeň, udělaly dětem obrovskou radost a my za ně moc děkujeme. V tombole krom poukázek, tentokrát přibyla desková hra Aktivity, která udělala radost v pěti rodinách a pěti dětských domovech.
Děkujeme městu Plzeň za realizaci závodu ve Škodalandu.
A zítra se těšíme v Hrádku nad Nisou!!

Odkaz fotogalerie:

https://www.facebook.com/photo/?fbid=10231861944147277&set=pcb.10231861978708141