Dnešní atletické závody pro děti – Vrhačské odpoledne jsme si opět moc užili. Děti si vyzkoušely házení tenisákem, medicimbálem, basketbalovým míčem a granátem, sešli jsme se v hojném počtu. Rozdaly se diplomy i ceny a i přesto, že svítilo sluníčko, přišel na nás i „bonbonový déšť“ .

Moc děkujeme, že jste dorazili. Zítra se na Vás těšíme v Telči!

Tomáš a tým Atletiky Řepy

Odkaz fotogalerie:

https://www.facebook.com/photo/?fbid=10231792523171796&set=pcb.10231792531972016