Závody v Telči dnes dopadly skvěle po všech stránkách. Poprvé nám přálo i počasí a celý den nás provázelo sluníčko. Účast byla obrovská a dorazilo mnoho dětí z dětských domovů a veřejnosti, z čehož máme velkou radost a moc Vám dělujeme.
Děti i dospělí krásně povzbuzovali závodníky na trati a celkově jsme si všichni užili pohodový a přátelský sportovní den. Opět jsme ocenili i chlapce z dětského domova, který potřebuje speciální péči, a samozřejmě také všechny ostatní děti, které se ve svých kategoriích umístily na předních příčkách.
Velkou radost udělala i tombola a po rychlém zabalení celého zázemí jsme si společně dali výbornou večeři v campu U Roštěnky.
Moc děkujeme Lukášovi a Markétě za realizaci závodu a také Týmu DAS – Filipovi, Jakubovi a Lence za pomoc.
Všem moc děkuji, že jste dorazili. Opět se nám podařilo propojit děti z veřejnosti s těmi z dětských domovů a společně jsme si užili krásné a smysluplné odpoledne.


Jste úžasní Tomáš a jeho Hromová Parta

Odkaz fotogalerie:

https://www.facebook.com/photo/?fbid=10231804191103487&set=pcb.10231804269345443